מאמרים

מהי קנייה טובה? שאלת מיליון הדולר... - חלק שני

הקונפליקט הזה אינו מנת חלקו הבלעדית של תחום המסכים, אלא חולש על כל מוצר ומוצר, בוודאי אלו החשמליים, בהם החידושים הם חזות הכל. האם המקרר שלכם יוצר קרח יותר ממה שהוא צריך? או במילים יותר צרכניות, האם רכשתם כבר מקרר חדשני מסוג NO FROST, אשר מונע היווצרות של קרח בדפנות, הודות לשיטת קירור בה נוצרים שיירי הקרח על גב הסוללה אשר ממוקמת מחוץ לגוף הקירור, ונמסים תוך כדי התהליך? או שהלכתם רק את חצי הדרך ובחרתם בשיטת הפשרה שהיא רק 'חצי אוטומטית', ונשארתם עם חצי תאוותכם בידכם..

האם את המגב וסמרטוט הספונג'ה מחליף כבר אצלכם בבית שוטף הרצפות הרובוטי? אל תענו על זה אפילו, כי הכל צפוי והרשות נתונה. הרשות ללכת עם הקדמה ולהשתכלל. www.super-desk.co.il/.

ומה מסמל זאת יותר מכל מאשר דף בית במחשב האישי שלכם אשר נעול על אתר קניות משופע אפשרויות שחוסך עבורכם את הטרחה לצאת אל מרכזי קניות צפופים לעייפה, מלאים במוכרנים אשר יסיחו את תשומת לבכם ממאווייכם המקוריים בניסיון ליצור לכם חלופה שנמצאת במלאי, ורכישתה הבהולה על ידי מי מהעוברים והשבים, אמורה לממן את שכירות המקום, הוצאות החשמל ובעיקר המשכורות של אותם מוכרנים...

אז צאו אל הקדמה והישארו בבית! .. צמודים למסכים, משופשפים במסחר אלקטרוני עדכני ויעיל, אשר עונה על הצורך יותר מאשר צורך על פי העונה. כי אצלנו רק הצורך שלך לנגד עינינו, כל עוד אנחנו לנגד עיניך... אז תביט, תשווה, תשקלל ותבחר מתוך כל הבא ליד, או לסמן העכבר.. אנחנו כאן בשבילך! 

חזרה לחלק ראשון