מאמרים

קניות ברשת - חלק שני

.. ניחשתם נכון! רהיטים ומוצרי מזון... את טיב העץ של השידה, העור של הספה, וללא ספק את העגבניות שאתם מכינים לסלט, יהיה לכם יותר קשה להזמין מבלי למשמש.

על טיבם של סקרים

כמובן שהרבה אנשים כבר התגברו על החשש הזה, ועוד יותר מובן שאין שום דבר שהוא לא מובן בסקרים הללו. ברור מדוע דווקא שכבות הגיל הבוגרות יותר פחות מאמינות במסחר החדשני של היום, ברור ומובן מדוע דווקא 'המין החלש', הנשים, חוששות יותר למסור פרטים אישיים באתרי אינטרנט, מאשר גברים, והכי נהירה העובדה שככל שהזמן חולף, הפוביות הולכות ונעלמות, ובטחונו של ציבור הקונים במסך הקטן הולך ומתגבר.

פתרונות להמונים

החשש המרכזי של הגולשים מפני מסחר אלקטרוני, מקורו בדאגה מהשלכות תהליך מסירת פרטי כרטיס האשראי ברשת. למי שאינו מודע, לקוחות כרטיסי האשראי מבוטחים מפני גניבת הכרטיס ו/או שימוש בפרטיו ללא רשות. מעבר לזאת, מוצעים היום פתרונות סליקה בינלאומיים אשר מיועדים לביצוע קניות ברשת, דוגמא אחת היא חברת PayPal , אשר פיתחה שיטת תשלומים אשר מאפשרת למנוייה לסחור כאוות נפשם ברשת מבלי למסור פרטי כרטיס אשראי ו/או פרטים אישיים. המנוי מעביר סכום מסוים לחשבונו בחברת PayPal ומאותו רגע ואילך הוא יכול להשתמש בסכום שהעביר לצורכי רכישות באתרים שמכבדים את שיטת התשלום הזו.

לסיכום

העתיד כבר כאן...ונשמח לראותכם מצטרפים אליו! 

עשיתם כבר קניות השבוע?


http://www.rezef.co.il/%D7%97%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%99_%D7%A7%D7%99%D7%A8%D7%95%D7%AA

חזרה לחלק ראשון